User categories (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག
