User categories (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: configure
el: ρύθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
