User categories (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
