User categories (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು
