User categories (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
