User categories (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर
