User categories (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Categories
pl: Kategorie

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Category title
pl: Tytuł kategorii

en: configure
pl: konfiguruj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add new category
pl: Dodaj nową kategorię
