User categories (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Categories
ru: Категории

en: Weight
ru: Вес

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: configure
ru: настроить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Add new category
ru: Добавить новую категорию
