User categories (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Categories
sv: Kategorier

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: configure
sv: konfigurera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
