User categories (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు
