User categories (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
