User categories (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: configure
ug: تەڭشەش
