User categories (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: configure
vi: cấu hình

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
