User categories (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: configure
am: ውቀር
