User categories (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Categories
bg: Категории

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: configure
bg: конфигурирай
