User categories (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Categories
et: Kategooriad

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Category title
et: Kategooria pealkiri

en: configure
et: seadista

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
