User categories (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
