User categories (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Categories
jv: Kategori

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: configure
jv: konfigurasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
