User categories (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: configure
sq: konfigurimi
