User categories (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Categories
sr: Категорије

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај
