User categories (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Machine name
az: Maşın adı
