User categories (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
