User categories (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Categories
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: configure
cs: nastavení

en: Machine name
cs: Strojový název
