User categories (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Categories
cy: Categorïau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: configure
cy: ffurfweddu
