User categories (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Categories
de: Kategorien

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: configure
de: Konfigurieren

en: Machine name
de: Systemname

en: Add new category
de: Neue Kategorie hinzufügen

en: Category machine name
de: Systemname der Kategorie
