User categories (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Categories
gl: Categorías

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: configure
gl: configurar

en: Machine name
gl: Nome de sistema
