User categories (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો
