User categories (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: configure
ku: سازبکە
