User categories (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: configure
nl: instellen

en: Machine name
nl: Systeemnaam
