User categories (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: configure
nn: konfigurer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
