User categories (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ
