User categories (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Weight
ta: நிறை

en: configure
ta: தகவமைக்குக
