User categories (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: configure
tr: yapılandır

en: Machine name
tr: Makine adı
