User categories (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: configure
ca: configura

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add new category
ca: Afegeix una nova categoria
