User categories (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: configure
he: הגדרות

en: Machine name
he: שם מכונה
