User categories (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Categories
id: Kategori

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: configure
id: konfigurasi

en: Machine name
id: Nama mesin
