User categories (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Category title
lv: Kategorījas nosaukums

en: configure
lv: konfigurēt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
