User categories (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Machine name
fa: نام دستگاه
