User categories (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Categories
ro: Categorii

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: configure
ro: configurează

en: Machine name
ro: Numele mașinii
