User categories (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: configure
ur: ترتیب دیں
