User categories (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Categories
es: Categorías

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: configure
es: configurar

en: Machine name
es: Nombre de sistema
