User categories (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Categories
hr: Kategorije

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: configure
hr: prilagodi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
