User categories (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: configure
hu: beállít

en: Machine name
hu: Programok által használt név
