User categories (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: configure
ja: 設定

en: Machine name
ja: システム内部名称
