User categories (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: configure
mn: тохируулах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
