User categories (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
