User categories (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Categories
oc: Categorias

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: configure
oc: configurar

en: Machine name
oc: Nom sistèma
