User categories (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Categories
uk: Категорії

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Category title
uk: Назва категорії

en: configure
uk: налаштувати

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Access category @title
uk: Доступ до категорії @title
