User Chooser (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Email
de: E-Mail

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: submit
de: Speichern

en: Display format
de: Anzeigeformat

en: A username, email, or user ID
de: Name des Benutzers, E-Mail-Adresse oder Benutzer-ID

en: Exclude blocked users
de: Blockierte Benutzer ausschließen
