User Chooser (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: submit
hu: beküldés

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum
